OFERTY PRACY

Kariera

W naszej firmie szukamy osób pełnych pasji i zaangażowania, gotowych przyczynić się do budowania lepszego jutra dla siebie, dla nas i oczywiście dla naszych klientów. Jeśli interesuje Cię praca w nowoczesnej firmie z branży OZE oferującej duże możliwości rozwoju, to nie wahaj się do nas zgłosić.

Doradca techniczno-handlowy OZE

Zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie fotowoltaiki, pomp ciepła, klimatyzacji, magazynów energii, efektywności energetycznej.
  • Prowadzenie procesu sprzedaży z klientem biznesowym i indywidualnym.

Nasze oczekiwania

  • chcesz aktywnie pracować i uczyć się – to kluczowe bo rynek OZE zmienia się dynamicznie
  • lubisz ludzi i kontakt z nimi
  • jesteś uczciwa/y: wobec Klientów, siebie i 3 OZE
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • masz doświadczenie w OZE i potrafisz pozyskiwać Klientów
  • chcesz pracować z ekipą, która wspiera się nawzajem i tworzy Zespół

To oferujemy

  • forma zatrudnienia do wyboru
  • narzędzia pracy wspierające sprzedaż
  • leady, szczególnie B2C
  • ekipy montażowe, dzięki którym Klienci nas polecają
  • pełne wsparcie Twojego rozwoju i pracy
  • szkolenia wewnętrzne dostosowane do Twoich potrzeb

O nas

3 OZE wspiera transformację energetyczną przedsiębiorstw oraz obniżanie kosztów energii w domach.

Specjalizujemy się w realizacji instalacji fotowoltaicznych do 10 MWp oraz pomp ciepła domowych i komercyjnych. Wprowadzamy nowe produkty dla Klientów gdy tylko jest to możliwe.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie pochodzące z realizacji projektów publicznych i prywatnych w budownictwie. Nasza kadra rozwija się w branży OZE od 2017 roku. Relacje opieramy na współpracy – słuchamy parterów i dostarczamy im dopasowane usługi.

Manager Regionalny z własną grupą sprzedażową lub gotowy do tworzenia własnej grupy

  • Prowadzenie własnej grupy sprzedażowej
  • Rozwój ilościowy grupy Doradców handlowych na określonym terenie
  • Umiejętność planowania i realizacja założonych planów sprzedaży dla podległego terenu
  • Obsługa kanałów B2C i B2B , sprzedaż rozwiązań z zakresu instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii i termomodernizacji
  • Monitorowanie trendów na rynku OZE

  • Szukamy przede wszystkim osób z doświadczeniem sprzedażowym
  • Potwierdzona umiejętność zarządzania zespołem sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE

  • Długotrwałą współpracę opartą na wartościach i uczciwości
  • Wsparcie w budowaniu zespołu
  • Szkolenia w przystępnej formule
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: premie za sprzedaż własną i zespołu
  • Płatność 100% naliczonej prowizji za sprzedaż własną
  • Forma współpracy: umowa B2B
  • Narzędzia do pracy
  • Umawiane leady sprzedażowe B2B i B2C
  • Wsparcie przy rekrutacjach Doradców handlowych

O nas