O nas

Dowiedz się więcej o naszej firmie

W naszej firmie, działającej na terenie całej Polski, łączymy pasję do innowacji z troską o planetę. Oferujemy przyszłościowe rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, czy turbiny wiatrowe. Dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać.  

Historia firmy

Poznaj historię naszej firmy

3 OZE powstało na początku 2023 najpierw jako Solarcon OZE a od 2024 pod obecną firmą, jako następca organizacyjny Solarcon sp. z o.o. założonej w 2019. Doświadczenie założycieli wynika z 17 lat pracy dla zagranicznych koncernów budowlanych, podczas realizacji obiektów budowlanych i infrastrukturalnych dla klientów prywatnych i publicznych. Zaufanie wśród naszych klientów zdobyliśmy poprzez realizowanie usług w najlepszej jakości i dostarczaniu rozwiązań, których faktycznie potrzebują użytkownicy.

Niedawno poszerzyliśmy obszar naszych usług z Polski zachodniej na cały kraj, opierając działalność na lokalności – nasi klienci są obsługiwani przez doradców i instalatorów zlokalizowanych blisko nich, a siedziba w Poznaniu odpowiada za kompetencje projektowe, zarządzanie organizacją, wdrożenia i back office.

promo_parallax_back
promo_parallax_front
Misja firmy

Wspieramy klientów w transformacji energetycznej

Nasza misja

Wspieramy klientów w transformacji energetycznej przez dostarczanie wiedzy oraz rozwiązań technicznych i organizacyjnych. U nas klient i jego potrzeby są w centrum uwagi. Wierzymy, że wspólnie z naszymi klientami możemy uratować Ziemię przed nieodwracalnymi zmianami klimatu.

Masz jakieś pytania?

Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć, skontaktuj się z nami przez formularz. Aby otrzymać kontakt telefoniczny, podaj swój numer telefonu.

Nasza oferta

Jakie projekty realizujemy i dla kogo?

Oferta

Realizujemy projekty dla klientów komercyjnych, indywidualnych, publicznych i wspólnot mieszkaniowych. Od koncepcji, przez optymalizację rozwiązań, dokumentację projektową po realizację i uruchomienia. Oferujemy rozwiązania pomp ciepła i klimatyzacji, fotowoltaiki, komercyjnych i indywidualnych magazynów energii oraz turbiny wiatrowe.

nowoczesne rozwiązania

Energia wodorowa i ładarowki samochodowe

Innowacje

W perspektywie najbliższych lat w naszej ofercie znajdą się usługi związane z energią pochodzącą z technologii wodorowej.

Rozpoczynamy wspólnie z partnerami budowę sieci stacji ładowania pojazdów elektrycznych w całej Polsce.

Certyfikaty

Certyfikaty i szkolenia

Zobacz nasze kwalifikacje w branży

Referencje naszych klientów

Referencje

Referencje firmowe naszego poprzednika organizacyjnego, czyli marki Solarcon oraz marki 3OZE, która jest jej następcą.

Previous
Next

YES PROPERTIES

TAWO

CONTACT MEDIA

ARTIFEX