pompy ciepła

Pompy ciepła
Kalisz

Odkryj moc natury z naszymi innowacyjnymi pompami ciepła. Oferujemy nie tylko wysokie oszczędności na ogrzewaniu, ale także szansę na aktywny udział w kreowaniu zielonej przyszłości. Dowiedz się, dlaczego w Kaliszu i okolicy warto wybrać właśnie nas. 

pompa ciepła kalisz

Korzyści

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła w Kaliszu?

01

Niskie koszty eksploatacji

Rosnące ceny prądu sprawiają, że inwestycja w pompę ciepła jest dziś bardzo opłacalna finansowo, szczególnie gdy połączy się ją z instalacją fotowoltaiczną. 

02

Ekologiczne życie

Pompa ciepła, to najbardziej efektywny i ekologiczny sposób ogrzewania, jaki możesz wybrać dla swojego domu lub firmy. 

03

Twoja wygoda

Pompa ciepła jest praktycznie bezobsługowa, dzięki czemu możesz cieszyć się efektywnym ogrzewaniem bez wysiłku.​

04

Nowoczesny design

Pompy ciepła, które montujemy u naszych klientów są dopasowane do wyglądu budynku i świetnie się prezentują. 

05

Wszechstronne zastosowania

Pompy ciepła mogą służyć nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej.

06

Dofinansowania

Możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na instalację pompy ciepła, co znacznie obniża początkowy koszt inwestycji.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami przez formularz. Aby otrzymać kontakt telefoniczny, podaj swój numer telefonu. 

USŁUGI KOMPLEMENTARNE

3OZE

Jeszcze więcej korzyści z innymi usługami

Fotowoltaika

Pompa ciepła z instalacją fotowoltaiczną to duet doskonały, dzięki któremu możesz zasilać ogrzewanie budynku bezpłatną i ekologiczną energią. 

Magazyny energii

Skorzystaj z magazynu energii połączonego z instalacją fotowoltaiczną i zyskaj niezależność energetyczną oraz jeszcze większe oszczędności. 

Ładowarki EV

Jeśli posiadasz samochód elektryczny to ładowarka EV jest w Twoim domu niezbędna. U nas zamówisz taką, która ładuje szybko i niezawodnie. 

nasze portfolio

Zobacz wykonane przez nas instalacje

3OZE

ZOBACZ DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Atuty współpracy z nami

3OZE

Fachowa kadra

Nasza kadra realizacyjna, to inżynierowie oraz pracownicy z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi.

Monitoring instalacji

Prowadzimy zdalny monitoring działania pompy ciepła w firmie oraz równolegle robi to producent.

Gwarancja

Dajemy do 5 lat gwarancji na montaż oraz do 25 lat gwarancji na pompę ciepła.

Ubezpieczenie

Oferujemy korzystne opcje ubezpieczenia pompy ciepła.

Dofinansowania

Pozyskujemy dla klientów dofinansowania ze wszystkich możliwych źródeł.

Finansowanie

Pomagamy uzyskać możliwie najlepszą opcję finansowania poprzez kredyt lub leasing.

Minimum
formalności

Umowę podpisujemy elektronicznie, a wszelkie inne formalności załatwiamy za klienta.

Opieka
posprzedażowa

Po instalacji nie zostawiamy klientów samych sobie i w razie potrzeby udzielamy pomocy.

Zgłoś się
do nas

Skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz zyskać.

Poznaj opinie naszych klientów

Klienci o nas

Opinie

Referencje naszego poprzednika organizacyjnego, czyli marki Solarcon oraz marki 3OZE, która jest jej następcą. Te i inne opinie znajdziesz na naszych profilach w Google oraz Oferteo.

Previous
Next

Firma godna polecenia. Kontakt z klientem, przygotowanie projektu, dobór rozwiązań sprzętowych i podpisywanie umowy oceniam bardzo wysoko. Pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły na każdym etapie montażu. Wykorzystywany osprzęt tylko od sprawdzonych dostawców i producentów- żadnej "taniej chińszczyzny". Cena uczciwie skalkulowana w stosunku do zainstalowanych komponentów i jakości wykonania. Nie jest najniższa, ale nie jest również przesadnie wysoka. Dobry produkt musi po prostu tyle kosztować... Polecam inwestorom szukającym dobrego projektu oraz jakości i estetyki wykonania.

Dariusz

Wszystko odbyło się wzorcowo, omówienie instalacji, zaplanowanie instalacji, potem montaż i pomoc w załatwieniu formalności z ENEA. W zasadzie trudno jest powiedzieć, że cokolwiek można było zrobić lepiej. Po prostu super.

Mikołaj

Prace wykonane zgodnie z zamówieniem. Kontakt bardzo dobry. W razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na wyjaśnienia i poradę. Polecam.

Sławomir

Cała operacja zainstalowania systemu PV przez firmę Solarcon przebiegla szybko i sprawnie. Co więcej, wszystkie formalności włącznie z pośrednictwem w uzyskaniu kredytowania tej inwestycji, oraz złożeniem wniosku o dotację z programu rządowego "Mój Prąd" i oczywiście zgłoszeniem w zakładzie energetycznym zostały dopelnione przez Solarcon. Do nas należało tylko podjęcie decyzji o zakupie instalacji. Polecamy współpracę z Solarcon.

Bartłomiej

Najlepsza cena i ogromna kompetencja doradcy. Do tego świetni montażyści - sprawnie, szybko i czysto w domu.

Agata

Bardzo sprawna i rzeczowa prezentacja na spotkaniu w sprawie oferty. Dokładne odpowiedzi na zadawane pytania i wątpliwości , Podczas wizji lokalnej dopasowanie projektu do infrastruktury budynku (jak najmniejsza inwazyjność). Otrzymana wycena wraz z projektem bardzo czytelna. Pomoc w uzyskaniu kredytowania no i montaż bardzo sprawny i czysty, polecam.

Marcin

Firma w pełni profesjonalna. Do każdej instalacji podchodzą indywidualnie dobierając optymalny sposób montażu w zależności od panujących warunków technicznych i oczekiwań klienta, czego efektem jest maksymalna możliwa wydajność. Proces montażu przebiega bezproblemowo, a wykonawcy charakteryzują się doskonałym przygotowaniem zawodowym, zarówno w zakresie fizycznego montażu paneli jak też w zakresie montażu instalacji elektrycznej.

Kazik

Super obsługa, niebagatelna wiedza techniczna, super komunikatywność oraz niesamowita szybkość działania. Bardzo serdecznie wszystkim polecam.

Jakub

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

W pompę ciepła warto zainwestować z wielu względów – pierwszy z nich dotyczy oszczędności. Średnio szacuje się, że pompa pozwala osiągnąć oszczędności rzędu 70-75% wydatków ponoszonych na ogrzewanie domu oraz uzyskanie ciepłej wody użytkowej. 

Stosowanie pomp ciepła jest wspierane przez politykę Unii Europejskiej oraz dofinansowywane z funduszy unijnych. Nie brakuje również polskich programów, które pozwalają zmniejszyć koszty związane z inwestycją. 

Pompa jest urządzeniem wykorzystującym energię odnawialną. Nie emituje żadnych szkodliwych dla środowiska substancji, dzięki czemu jest to rozwiązanie ekologiczne i przyjazne przyrodzie. 

Prawidłowo zainstalowana pompa ciepła w mieście Kalisz charakteryzuje się niezawodnością i wysoką sprawnością. Może ogrzewać Twój dom przez długie lata, nie wymagając przy tym żadnych napraw. Jeśli masz w planach sprzedać lub wynająć nieruchomość – dzięki pompie ciepła w Kaliszu wynegocjujesz wyższą kwotę. Inwestycja ta zwiększa wartość nieruchomości, ponadto dom z niskimi kosztami utrzymania – znacznie łatwiej jest sprzedać. 

Dzięki pompie zrezygnujesz z budowy komina spalinowego i jego czyszczenia, a także zrezygnujesz z przyłącza gazy, kotłowni, czy składu opału. Pozytywnych aspektów tego rozwiązania jest naprawdę sporo!

Wybór firmy do montażu pompy ciepła jest niemałym wyzwaniem. Kierować należy się przede wszystkim doświadczeniem firmy, umiejętnościami i dotychczasowymi realizacjami. Najczęściej dotychczasowe realizacje znaleźć można na stronach firm montujących pompy. 

Ciężko jest sprawdzić doświadczenie, jednak możesz zapytać firmę o ilość zrealizowanych projektów. Im będzie ich więcej, tym oczywiście lepiej. Dodatkowo sprawdź, w którym roku firma została zarejestrowana – warto, by działalność miała przynajmniej kilka lat. 

Sprawdź, jakiej firmy pompy montuje monter. To przydatna informacja, dająca pewien obraz na wiedzę tej osoby. Następnie we własnym zakresie zorientuj się, czy jest to dobry producent i czy oferuje produkty wysokiej jakości. Firma montująca pompy ciepła w lokalizacji Kalisz powinna umieć nie tylko zainstalować urządzenie, ale także je dopasować do danego gospodarstwa. 

Dowiedz się, czy firma udziela gwarancji i jeśli tak – to jakie są jej warunki. Powinna obejmować bezpłatną naprawę systemu grzewczego. Informacje dot. tego, kto jest serwisantem nabytych urządzeń – także będą pomocne. Umożliwią Ci szybszą reakcję w przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniem.

W wyborze odpowiedniej firmy mogą Ci również pomóc opinie dostępne w internecie. Nie ograniczaj się jednak do jednego źródła. Możesz zajrzeć na fora i grupy. Uważaj jedynie na sztuczne formułki zachwalające daną firmę, bowiem mogą nie być prawdziwe. Jeśli ktoś z Twoich bliskich jest posiadaczem pompy ciepła w Kaliszu – koniecznie dopytaj, jaka firma zajmowała się montażem i czy jest zadowolony ze świadczonych przez nią usług!

Uwagę musisz zwrócić m.in. na dolne źródło ciepła – może nim być grunt, powietrze lub woda. Wybór w tej kwestii uzależniony jest od rodzaju budynku, zastosowanej instalacji grzewczej, czy też powierzchni działki. Zarówno wybór dolnego źródła, jak i mocy urządzenia – warto omówić z monterem. Osoba ta pomoże w doborze pompy.

Wszelkie parametry techniczne pompy ciepła w Kaliszu – także nie pozostają bez znaczenia. Mowa tu o emisji hałasu, czy też współczynnikach COP/SCOP. Współczynnik COP jest stosunkiem między mocą grzewczą pompy a mocą elektryczną, która jest niezbędna do napędu sprężarki. Współczynnik COP w dużej mierze zależy od samego urządzenia i jego budowy. Nie jest to jednak stała wielkość. 

Z kolei współczynnik SCOP pozwala obliczyć ilość prądu, jaką zużyje pompa w ciągu danego okresu. To przydatna informacja, która pozwala oszacować przybliżone koszty eksploatacyjne na kolejne miesiące. 

Pompa powinna również posiadać gwarancję. Minimalny jej okres wynosi 2 lat, jednak coraz to więcej producentów oferuje np. 5-letni okres gwarancyjny. Co więcej, na producencie ciąży również odpowiedzialność związana z serwisem pompy. Jeszcze przed zakupem urządzenia warto zapoznać się z dokładnymi warunkami gwarancji.