pompy ciepła

Pompy ciepła
Ostrów Wielkopolski

Odkryj moc natury z naszymi innowacyjnymi pompami ciepła. Oferujemy nie tylko wysokie oszczędności na ogrzewaniu, ale także szansę na aktywny udział w kreowaniu zielonej przyszłości. Dowiedz się, dlaczego w Ostrowie Wlkp. i okolicy warto wybrać właśnie nas. 

pompa ciepła ostrów wielkopolski

Korzyści

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła w Ostrowie Wielkopolskim?

01

Niskie koszty eksploatacji

Rosnące ceny prądu sprawiają, że inwestycja w pompę ciepła jest dziś bardzo opłacalna finansowo, szczególnie gdy połączy się ją z instalacją fotowoltaiczną. 

02

Ekologiczne życie

Pompa ciepła, to najbardziej efektywny i ekologiczny sposób ogrzewania, jaki możesz wybrać dla swojego domu lub firmy. 

03

Twoja wygoda

Pompa ciepła jest praktycznie bezobsługowa, dzięki czemu możesz cieszyć się efektywnym ogrzewaniem bez wysiłku.​

04

Nowoczesny design

Pompy ciepła, które montujemy u naszych klientów są dopasowane do wyglądu budynku i świetnie się prezentują. 

05

Wszechstronne zastosowania

Pompy ciepła mogą służyć nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej.

06

Dofinansowania

Możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na instalację pompy ciepła, co znacznie obniża początkowy koszt inwestycji.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami przez formularz. Aby otrzymać kontakt telefoniczny, podaj swój numer telefonu. 

USŁUGI KOMPLEMENTARNE

3OZE

Jeszcze więcej korzyści z innymi usługami

Fotowoltaika

Pompa ciepła z instalacją fotowoltaiczną to duet doskonały, dzięki któremu możesz zasilać ogrzewanie budynku bezpłatną i ekologiczną energią. 

Magazyny energii

Skorzystaj z magazynu energii połączonego z instalacją fotowoltaiczną i zyskaj niezależność energetyczną oraz jeszcze większe oszczędności. 

Ładowarki EV

Jeśli posiadasz samochód elektryczny to ładowarka EV jest w Twoim domu niezbędna. U nas zamówisz taką, która ładuje szybko i niezawodnie. 

nasze portfolio

Zobacz wykonane przez nas instalacje

3OZE

ZOBACZ DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Atuty współpracy z nami

3OZE

Fachowa kadra

Nasza kadra realizacyjna, to inżynierowie oraz pracownicy z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi.

Monitoring instalacji

Prowadzimy zdalny monitoring działania pompy ciepła w firmie oraz równolegle robi to producent.

Gwarancja

Dajemy do 5 lat gwarancji na montaż oraz do 25 lat gwarancji na pompę ciepła.

Ubezpieczenie

Oferujemy korzystne opcje ubezpieczenia pompy ciepła.

Dofinansowania

Pozyskujemy dla klientów dofinansowania ze wszystkich możliwych źródeł.

Finansowanie

Pomagamy uzyskać możliwie najlepszą opcję finansowania poprzez kredyt lub leasing.

Minimum
formalności

Umowę podpisujemy elektronicznie, a wszelkie inne formalności załatwiamy za klienta.

Opieka
posprzedażowa

Po instalacji nie zostawiamy klientów samych sobie i w razie potrzeby udzielamy pomocy.

Zgłoś się
do nas

Skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz zyskać.

Poznaj opinie naszych klientów

Klienci o nas

Opinie

Referencje naszego poprzednika organizacyjnego, czyli marki Solarcon oraz marki 3OZE, która jest jej następcą. Te i inne opinie znajdziesz na naszych profilach w Google oraz Oferteo.

Previous
Next

Firma godna polecenia. Kontakt z klientem, przygotowanie projektu, dobór rozwiązań sprzętowych i podpisywanie umowy oceniam bardzo wysoko. Pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły na każdym etapie montażu. Wykorzystywany osprzęt tylko od sprawdzonych dostawców i producentów- żadnej "taniej chińszczyzny". Cena uczciwie skalkulowana w stosunku do zainstalowanych komponentów i jakości wykonania. Nie jest najniższa, ale nie jest również przesadnie wysoka. Dobry produkt musi po prostu tyle kosztować... Polecam inwestorom szukającym dobrego projektu oraz jakości i estetyki wykonania.

Dariusz

Wszystko odbyło się wzorcowo, omówienie instalacji, zaplanowanie instalacji, potem montaż i pomoc w załatwieniu formalności z ENEA. W zasadzie trudno jest powiedzieć, że cokolwiek można było zrobić lepiej. Po prostu super.

Mikołaj

Prace wykonane zgodnie z zamówieniem. Kontakt bardzo dobry. W razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na wyjaśnienia i poradę. Polecam.

Sławomir

Cała operacja zainstalowania systemu PV przez firmę Solarcon przebiegla szybko i sprawnie. Co więcej, wszystkie formalności włącznie z pośrednictwem w uzyskaniu kredytowania tej inwestycji, oraz złożeniem wniosku o dotację z programu rządowego "Mój Prąd" i oczywiście zgłoszeniem w zakładzie energetycznym zostały dopelnione przez Solarcon. Do nas należało tylko podjęcie decyzji o zakupie instalacji. Polecamy współpracę z Solarcon.

Bartłomiej

Najlepsza cena i ogromna kompetencja doradcy. Do tego świetni montażyści - sprawnie, szybko i czysto w domu.

Agata

Bardzo sprawna i rzeczowa prezentacja na spotkaniu w sprawie oferty. Dokładne odpowiedzi na zadawane pytania i wątpliwości , Podczas wizji lokalnej dopasowanie projektu do infrastruktury budynku (jak najmniejsza inwazyjność). Otrzymana wycena wraz z projektem bardzo czytelna. Pomoc w uzyskaniu kredytowania no i montaż bardzo sprawny i czysty, polecam.

Marcin

Firma w pełni profesjonalna. Do każdej instalacji podchodzą indywidualnie dobierając optymalny sposób montażu w zależności od panujących warunków technicznych i oczekiwań klienta, czego efektem jest maksymalna możliwa wydajność. Proces montażu przebiega bezproblemowo, a wykonawcy charakteryzują się doskonałym przygotowaniem zawodowym, zarówno w zakresie fizycznego montażu paneli jak też w zakresie montażu instalacji elektrycznej.

Kazik

Super obsługa, niebagatelna wiedza techniczna, super komunikatywność oraz niesamowita szybkość działania. Bardzo serdecznie wszystkim polecam.

Jakub

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Pompa ciepła jest efektywnym urządzeniem, które ogrzewa nieruchomość, wodę użytkową, a także służy do chłodzenia pomieszczeń w letnie dni. W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o zaletach tego rozwiązania. Jednym z powodów, dla których warto zainwestować w pompę ciepła w Ostrowie Wielkopolskim, są niezwykle niskie koszty eksploatacyjne. Wraz z planowanymi podwyżkami cen za paliwa, opłacalność tej inwestycji będzie wyłącznie rosnąć. 

Użytkowanie pompy ciepła nie jest wcale tak wymagające, jak mogłoby się wydawać. Bezobsługowy system gwarantuje komfort i wygodę. Odpowiednie ustawienia zapewnią prawidłową pracę urządzenia bez konieczności jego sprawdzania. Niektóre pompy posiadają również dedykowaną aplikację, która pozwala m.in. sprawdzać temperaturę i wilgotność w domu. Informuje również o wszelkich nieprawidłowościach. 

Długa żywotność pomp ciepła również przemawia na ich korzyść. Urządzenie raz zakupione, będzie Ci służyć przez wiele kolejnych lat. Możesz zapomnieć o składowaniu czy transporcie paliwa, czyszczeniu kotła i jego rozpalaniu. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w pompę ciepła w Ostrowie Wielkopolskim? Ponieważ jest to urządzenie ekologiczne, które nie wytwarza żadnych substancji szkodliwych dla środowiska.

Dobra firma montująca pompy ciepła w Ostrowie Wielkopolskim to przede wszystkim ta, która posiada doświadczenie w branży i stosowne umiejętności. Doświadczenie potwierdza liczba zrealizowanych instalacji. Staż firmy także może być przydatną informacją. Dopiero co założona działalność nie wzbudza zaufania.

Przed skorzystaniem z usług montera, ciężko jest sprawdzić jego umiejętności. Warto więc zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami. Pomocne będą także ukończone kursy i otrzymane certyfikaty. Najlepiej, gdy monter posiada tytuł Certyfikowanego Instalatora Pomp Ciepła OZE. Jego uzyskanie wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Kurs skierowany jest zarówno do monterów, jak i serwisantów. 

Istotne kwestie dotyczą również gwarancji. Obejmuje ewentualne usterki. Tutaj szczególne znaczenie ma czas trwania gwarancji – im będzie dłuższa, tym oczywiście lepiej dla Ciebie. W większości przypadków do zachowania gwarancji niezbędne jest dokonywanie corocznych przeglądów pompy. 

Pozwalają wykryć ewentualne usterki na wczesnym etapie. W przypadku powietrznych pomp – przeglądy obejmują również czyszczenie parownika. Najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby serwisów i przeglądów dokonywała ta sama, autoryzowana firma, która zajmuje się także montażem pomp ciepła w Ostrowie Wielkopolskim. 

Przy wyborze odpowiedniej firmy pomocne mogą okazać się także opinie dostępne w internecie. Nie należy im ufać w 100%, jednak dają pewien obraz na to, jak wygląda współpraca z daną firmą. 

Wybór pompy ciepła w mieście Ostrów Wielkopolski również nie należy do najprostszych zadań. Warto postawić na urządzenie wysokiej jakości, które nie ulegnie zbyt szybkim usterkom. Przy zakupie urządzenia, w pierwszej kolejności ustalić, do czego ma służyć. Może służyć do ogrzewania domu, podgrzewania wody, ale także do chłodzenia pomieszczeń – warto już na wstępie ustalić te cele. 

Uwagę należy zwrócić także na źródło dolne. Może to być grunt, powietrze lub woda. Wybór w tej kwestii zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Największym zainteresowaniem cieszą się zdecydowanie pompy powietrzne, a najmniejszą – wodne. 

Kiedy ustalisz, jaki rodzaj pompy ciepła w Ostrowie Wielkopolskim będzie najlepszym rozwiązaniem, przejdź do mocy urządzenia. Nie jest to wartość stała i może się zmieniać w szerokim zakresie, co jest najbardziej odczuwalne w przypadku urządzeń typu powietrze/woda. Moc pompy ciepła uzależniona jest od powierzchni ogrzewanych pomieszczeń.

Średnio szacuje się, że w przypadku domu o powierzchni 150 m² – zalecana moc będzie wynosić około 4,5 kW. W tej kwestii warto jednak poradzić się instalatora np. z naszej firmy.