pompy ciepła

Pompy ciepła
Piła

Odkryj moc natury z naszymi innowacyjnymi pompami ciepła. Oferujemy nie tylko wysokie oszczędności na ogrzewaniu, ale także szansę na aktywny udział w kreowaniu zielonej przyszłości. Dowiedz się, dlaczego w Pile i okolicy warto wybrać właśnie nas. 

pompa ciepła piła

Korzyści

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła w Pile?

01

Niskie koszty eksploatacji

Rosnące ceny prądu sprawiają, że inwestycja w pompę ciepła jest dziś bardzo opłacalna finansowo, szczególnie gdy połączy się ją z instalacją fotowoltaiczną. 

02

Ekologiczne życie

Pompa ciepła, to najbardziej efektywny i ekologiczny sposób ogrzewania, jaki możesz wybrać dla swojego domu lub firmy. 

03

Twoja wygoda

Pompa ciepła jest praktycznie bezobsługowa, dzięki czemu możesz cieszyć się efektywnym ogrzewaniem bez wysiłku.​

04

Nowoczesny design

Pompy ciepła, które montujemy u naszych klientów są dopasowane do wyglądu budynku i świetnie się prezentują. 

05

Wszechstronne zastosowania

Pompy ciepła mogą służyć nie tylko do ogrzewania, ale także do chłodzenia pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej.

06

Dofinansowania

Możesz uzyskać wysokie dofinansowanie na instalację pompy ciepła, co znacznie obniża początkowy koszt inwestycji.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami przez formularz. Aby otrzymać kontakt telefoniczny, podaj swój numer telefonu. 

USŁUGI KOMPLEMENTARNE

3OZE

Jeszcze więcej korzyści z innymi usługami

Fotowoltaika

Pompa ciepła z instalacją fotowoltaiczną to duet doskonały, dzięki któremu możesz zasilać ogrzewanie budynku bezpłatną i ekologiczną energią. 

Magazyny energii

Skorzystaj z magazynu energii połączonego z instalacją fotowoltaiczną i zyskaj niezależność energetyczną oraz jeszcze większe oszczędności. 

Ładowarki EV

Jeśli posiadasz samochód elektryczny to ładowarka EV jest w Twoim domu niezbędna. U nas zamówisz taką, która ładuje szybko i niezawodnie. 

nasze portfolio

Zobacz wykonane przez nas instalacje

3OZE

ZOBACZ DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Atuty współpracy z nami

3OZE

Fachowa kadra

Nasza kadra realizacyjna, to inżynierowie oraz pracownicy z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi.

Monitoring instalacji

Prowadzimy zdalny monitoring działania pompy ciepła w firmie oraz równolegle robi to producent.

Gwarancja

Dajemy do 5 lat gwarancji na montaż oraz do 25 lat gwarancji na pompę ciepła.

Ubezpieczenie

Oferujemy korzystne opcje ubezpieczenia pompy ciepła.

Dofinansowania

Pozyskujemy dla klientów dofinansowania ze wszystkich możliwych źródeł.

Finansowanie

Pomagamy uzyskać możliwie najlepszą opcję finansowania poprzez kredyt lub leasing.

Minimum
formalności

Umowę podpisujemy elektronicznie, a wszelkie inne formalności załatwiamy za klienta.

Opieka
posprzedażowa

Po instalacji nie zostawiamy klientów samych sobie i w razie potrzeby udzielamy pomocy.

Zgłoś się
do nas

Skontaktuj się z nami i sprawdź, ile możesz zyskać.

Poznaj opinie naszych klientów

Klienci o nas

Opinie

Referencje naszego poprzednika organizacyjnego, czyli marki Solarcon oraz marki 3OZE, która jest jej następcą. Te i inne opinie znajdziesz na naszych profilach w Google oraz Oferteo.

Previous
Next

Firma godna polecenia. Kontakt z klientem, przygotowanie projektu, dobór rozwiązań sprzętowych i podpisywanie umowy oceniam bardzo wysoko. Pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły na każdym etapie montażu. Wykorzystywany osprzęt tylko od sprawdzonych dostawców i producentów- żadnej "taniej chińszczyzny". Cena uczciwie skalkulowana w stosunku do zainstalowanych komponentów i jakości wykonania. Nie jest najniższa, ale nie jest również przesadnie wysoka. Dobry produkt musi po prostu tyle kosztować... Polecam inwestorom szukającym dobrego projektu oraz jakości i estetyki wykonania.

Dariusz

Wszystko odbyło się wzorcowo, omówienie instalacji, zaplanowanie instalacji, potem montaż i pomoc w załatwieniu formalności z ENEA. W zasadzie trudno jest powiedzieć, że cokolwiek można było zrobić lepiej. Po prostu super.

Mikołaj

Prace wykonane zgodnie z zamówieniem. Kontakt bardzo dobry. W razie jakichkolwiek wątpliwości można liczyć na wyjaśnienia i poradę. Polecam.

Sławomir

Cała operacja zainstalowania systemu PV przez firmę Solarcon przebiegla szybko i sprawnie. Co więcej, wszystkie formalności włącznie z pośrednictwem w uzyskaniu kredytowania tej inwestycji, oraz złożeniem wniosku o dotację z programu rządowego "Mój Prąd" i oczywiście zgłoszeniem w zakładzie energetycznym zostały dopelnione przez Solarcon. Do nas należało tylko podjęcie decyzji o zakupie instalacji. Polecamy współpracę z Solarcon.

Bartłomiej

Najlepsza cena i ogromna kompetencja doradcy. Do tego świetni montażyści - sprawnie, szybko i czysto w domu.

Agata

Bardzo sprawna i rzeczowa prezentacja na spotkaniu w sprawie oferty. Dokładne odpowiedzi na zadawane pytania i wątpliwości , Podczas wizji lokalnej dopasowanie projektu do infrastruktury budynku (jak najmniejsza inwazyjność). Otrzymana wycena wraz z projektem bardzo czytelna. Pomoc w uzyskaniu kredytowania no i montaż bardzo sprawny i czysty, polecam.

Marcin

Firma w pełni profesjonalna. Do każdej instalacji podchodzą indywidualnie dobierając optymalny sposób montażu w zależności od panujących warunków technicznych i oczekiwań klienta, czego efektem jest maksymalna możliwa wydajność. Proces montażu przebiega bezproblemowo, a wykonawcy charakteryzują się doskonałym przygotowaniem zawodowym, zarówno w zakresie fizycznego montażu paneli jak też w zakresie montażu instalacji elektrycznej.

Kazik

Super obsługa, niebagatelna wiedza techniczna, super komunikatywność oraz niesamowita szybkość działania. Bardzo serdecznie wszystkim polecam.

Jakub

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Czy pompa ciepła jest opłacalną inwestycją? Zdecydowanie tak! Warto w nią zainwestować m.in. ze względu na realne oszczędności, które przynosi.

Poza oszczędnością pieniędzy, ogrzewanie pompą gwarantuje również oszczędność czasu. Pompy działają automatycznie, zatem nie musisz martwić się o obsługę, czy też regularne dorzucanie paliwa. Korzystając z tego urządzenia dbasz o środowisko. Pompa ciepła w mieście Piła wykorzystuje odnawialne źródło energii i nie wytwarza żadnych szkodliwych substancji. Dzięki temu, że pompy funkcjonują bez palnego paliwa, są bezpieczne dla domowników.

W naszych warunkach pompy ciepła w Pile są doskonałym uzupełnieniem instalacji fotowoltaicznych. Sam koszt zakupu i instalacji pompy amortyzuje się już po kilku latach użytkowania. Co więcej, to proste urządzenie pozwala znacznie podnieść wartość budynku. Jeśli więc planujesz w przyszłości wynająć lub sprzedać nieruchomość – wynegocjujesz wyższą kwotę, a także szybciej sprzedasz dom z niskimi kosztami utrzymania.

Montaż pompy ciepła wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Prawidłowo zainstalowane urządzenie będzie się sprawdzać przez długi czas, nie ulegając przy tym zbyt szybkim awariom.  Wybór formy montującej powinien być dobrze przemyślany. To, na co należy zwrócić uwagę przy jej wyborze – to przede wszysktim doświadczenie. Najlepiej, by firma miała na swoim koncie wykonanych kilkaset instalacji. Jest to sporo, jednak taka liczba realizacji potwierdza nie tylko doświadczenie, ale także zaufanie klientów. 

Warto się również zorientować, jak długo firma jest na rynku. Jeśli na stronie internetowej nie ma takiej informacji, możesz zajrzeć w KRS ii CEIDG. Unikaj tych firm, które dopiero zostały zarejestrowane.

Jeśli znajdziesz rzetelną firmę zajmującą się montażem pomp ciepła w lokalizacji Piła – koniecznie zorientuj się, jaki jest serwis oraz gwarancja na montaż. Najlepiej, by całość instalacji wykonywała jedna firma. Jeśli z kolei chodzi o gwarancję – im będzie dłuższa, tym lepiej dla Ciebie. Zapewnia ona bezpłatną naprawdę ewentualnych usterek. 

Jakie urządzenia oferuje firma? Koniecznie o to dopytaj! Rodzaj stosowanej technologii i komponentów świadczy również o wiedzy instalatora. Czy orientuje się, które z dostępnych pomp wykazują najwyższą skuteczność i trwałość? Czy zwraca uwagę na współczynnik sprawności COP/SCOP i wydajność grzewczą? Nie bój się zadawać pytań. Jeśli któraś z odpowiedzi będzie źródłem Twoich wątpliwości, omów tę kwestię z instalatorem. Pamiętaj, że do momentu podpisania umowy – możesz zrezygnować.

Wybór pompy ciepła w Pile to kwestia indywidualna. Urządzenie powinno być dostosowane do potrzeb domowników. W pierwszej kolejności warto ustalić, jaki rodzaj pompy Cię interesuje. Wyróżniamy pompy gruntowe, wodne i powietrzne. Pompy gruntowe wykorzystują zasoby pochodzące z ziemi. Ilość ciepła, jaką pozyskasz dzięki pompie – w tym przypadku zależy od zastosowanego wymiennika ciepła. 

Powietrzne pompy ciepła w Pile ogrzewają powietrze pobierane z atmosfery. Korzystanie z tego typu urządzeń nie wymaga instalacji dolnego źródła energii. W upalne dni, powietrzna pompa sprawdza się jako klimatyzator, bowiem może pracować w trybie chłodzenia.

Wodne pompy wykorzystują wodę pochodząca ze studni głębinowych i zrzutowych. W tym przypadku często konieczne jest filtrowanie wody, by zanieczyszczenia nie dotarły do instalacji. Stosowanie urządzeń wodnych nie jest więc popularne, a największą popularnością cieszą się pompy powietrzne.

Parametry pompy, na które warto zwrócić uwagę, to:

  • poziom hałasu, 
  • zgodność z normami, 
  • czynnik chłodniczy, 
  • wygoda obsługi, 
  • dodatkowe wyposażenie, 
  • producenta. 

Ciekawym udogodnieniem jest np. aplikacja, która pozwala nie tylko sterować urządzeniem, ale również regularnie sprawdzać, czy nie ma żadnych komplikacji i awarii. Aplikacja informuje o wszelkich nieprawidłowościach, zatem możesz dowiedzieć się o nich nawet będąc poza domem.